Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
19 серпня 2022 
 
 
Біржа праці 23.08.2022р
Буде організований черговий ярмарок вакансій на якому присутні агентства з працевлаштування, пункт обслуговування роботодавців, та інші представники; а також перекладачі, які допоможуть вам.

Ринок праці запланований лише для українських біженців, які:
    • підпадають під дію Директиви України про тимчасовий захист Richtlijn Tijdelijke Bescherming Oekraïne; та
    • мають BSN; та
    • мають голландський банківський рахунок.

Дата: вівторок, 23 серпня 2022 р
Час: з 13:00 до 16:00
Місце проведення: кораблі «Lisabelle» і «Cezanne», навпроти Havenstraat 16, 1506 PG Zaandam
 
 
Перехідний період підтвердження місця проживання подовжено
SПодовжено перехідний період, протягом якого біженці з України повинні отримати підтвердження місця проживання. Міністерство соціальних справ та зайнятості оголосило, що біженці з України, які підпадають під дію Директиви про тимчасовий захист, можуть працювати в Нідерландах до 31 жовтня 2022 року без підтвердження місця проживання та без дозволу на роботу. Раніше дедлайном було 1 вересня 2022 року.
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
 
 
Заансе Summer Experience 2022
Займайтеся спортом, грайте, відкривайте та насолоджуйтеся літніми канікулами.

Цей тиждень є останнім тижнем Zaanse Summer Experience, на якому проводяться БЕЗКОШТОВНІ заходи спеціально для дітей від 6 до 17 років.
Вхід безкоштовний, реєстрація на місці.
Для отримання додаткової інформації, наприклад, час та місце проведення, відвідайте веб-сайт.

Будь ласка, зверніть увагу: для участі в Zaanse Special Experience у п’ятницю 26 серпня, призначеному для дітей з інвалідністю віком від 6 до 17 років, потрібна попередня реєстрація.Це можливо через Zaanse Special ZOMER Experience – Sportbedrijf Zaanstad.
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
 
 
Грошова допомога на проживання.
У вас є запитання щодо грошової допомоги на проживання?
Щосереди з 9:00 до 12:00 організована консультація щодо грошової допомоги на проживання в будівлі мерії, Stadhuisplein 100, Zaandam (біля залізничної станції Zaandam). Ви можете безпосередньо звернутися туди із запитаннями щодо грошової допомоги на проживання.

Почали працювати, переїжджаєте чи відкриваєте банківський рахунок?
Якщо ви починаєте працювати, переїжджаєте чи відкриваєте банківський рахунок, повідомте про це! Ви можете повідомити нас про зміни надіславши лист про це на електронну адресу digitaal@Zaanstad.nl Обовʼязково вкажіть в листі своє ім’я та BSN.
 
 
З 30 вересня 2022 року припиняється послуга шкільного таксі.
Вашу дитину доставляли до школи на автобусному шкільному таксі. Ця послуга  діятиме до 30 вересня 2022 року. З 1 жовтня ви повинні організувати підвезення вашої дитини до школи самостійно, наприклад за допомогою велосипеду. За певних умов ви можете мати право на послугу шкільного таксі від муніципалітету. Подати заявку для цього можна вже зараз.
    • «Докладніше про подачу заявки на отримання послуги шкільного транспорту» Zaanstad.nl - Leerlingenvervoer - Leerlingenvervoer
    • «Детальніше про організацію власного транспорту» (посилання на українську версію повідомлення батьків про шкільний транспорт)
 
 
Допомога з отриманням велосипеда або з уроками їзди на велосипеді.
    • Вам потрібна допомога з придбанням велосипеда? Ви можете подати заявку до Stichting Leergeld, шляхом заповнення форми на веб-сайті Aanvragen – Leergeld Zaanstad. 
    • Вам потрібна допомога в навчанні їзди на велосипеді? Ми пропонуємо уроки їзди на велосипеді в соціальному центрі ʼHavenkwartierʼ. Дні та години обговорюються. Зареєструйтеся попередньо, надіславши електронний лист на адресу noodopvang@zaanstad.nl і ми з вами зв'яжемось.
 
 
Інформаційний пакет
Муніципалітет розробив для вас інформаційний пакет, який буде надіслано вам з 33 тижня. В ньому ви знайдете різноманітну корисну та необхідну інформацію під час вашого проживання в Нідерландах.


                        ********************
Наступний інформаційний бюлетень вийде 30 серпня 2022 року.
Zaanstad