Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
30 Листопад 2022 
 
 
Інформація щодо політики повернення (реміграції).
Багато людей втекло з України через війну. Також особи, які не мають українського громадянства та не мають постійного притулку або посвідки на проживання в Україні. Ця група людей все ще може залишатися в Нідерландах. Ця політика зміниться з 4 березня 2023 року, і Директива про тимчасовий захист для них втратить чинність. Разом зі Службою репатріації та повернення, та Нідерландською організацією у справах біженців VluchtelingenWerk, ми організували інформаційні зустрічі для цієї групи 28 та 29 листопада. За допомогою політики повернення (реміграції) уряд хоче активно заохотити цю групу добровільно виїхати до країни походження або іншої країни за межами Європейського Союзу, де вони можуть залишитися. Якщо ви належите до цієї групи та не отримали запрошення чи інформації, ви можете зв’язатися зі своєю контактною особою в Leger des Heils, контактною особою організації у справах біженців VluchtelingenWerk, або надіславши електронний лист на noodopvang@zaanstad.nl.
 
 
Заходи для дітей та дорослих 
Різноманітні заходи організовуються в Havenkwartier (Havenstraat 71, Zaandam). Приходьте, щоб займатися рукоділлям, взяти участь у заняттях йоги або покращити свій голландський на уроках мови. Більше інформації про дати та час можна знайти у флаєрі.

Також відкрита Крафтова Лабораторія для дітей. Ми раді бачити у нас тат та матусь, а дітям запропонують майстер-класи Making Lab. Під час занять ви вчитеся працювати з інструментами та в ігровій формі вивчаєте голандські назви інструментів та дій.
Адреса: Het Blauwe Pand - Aris van Broekweg 2, 1507 BB Zaandam
Дати проведення: 2, 9, 16 та 23 грудня
Час: 15:30 - 17:30

Крім того, Fluxus пропонує безкоштовні уроки для дітей і дорослих. Таким чином ви можете познайомитися з різними видами діяльності (малювання/танці/спів/творчість), які пропонуються.
Адреса: Fluxus, Westzijde 168, 1506 EK Zaandam
Дати: 2 та 9 грудня
Час: 20.15 - 22.00
 
 
Феєрверки під час свят
Свята наближаються, а це означає, що у грудні теж будуть феєрверки. Можна уявити, що вибухи феєрверків справляють велике враження на українців, які пережили травматичний досвід бомбардувань і ракетних обстрілів. У муніципалітетах роками точаться дискусії щодо вжиття заходів щодо використання феєрверків. Цього року в муніципалітеті Занстад немає заборони на феєрверки. Індивідуальні феєрверки можна запускати лише з 18:00 31 грудня до 2:00 1 січня. Якщо феєрверки запускають поза цим часом, людині загрожує штраф або громадські роботи.
Zaanstad