Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
15 Вересень 2022 
 
 
З 30 вересня 2022 року припиняється підвезення дітей до школи на автобусному таксі
До 30 вересня 2022 року діти можуть звичайно користуватися послугами шкільного таксі. 
З 1 жовтня ця послуга припиняється, і батьки/опікуни повинні самі організувати транспорт. Альтернативою поїздки до школи може бути велосипед.
Це стосується дітей 4-11 років, які живуть на відстані менше 6 кілометрів від школи; та дітей старше 12 років незалежно від відстані.
Діти віком 4-11 років, які живуть на відстані понад 6 кілометрів від школи, можуть подати заявку на транспортну підтримку.
Докладніше як подати заявку на транспортну підтримку тут
 
 
У вас виникають запитання? Приходьте на консультаційну годину до мерії.
Коли? Кожна середа вересня з 09:00 до 12:00 в мерії Зандама.

Під час цієї консультаційної години ви можете поставити запитання щодо вашого перебування в Нідерландах і в Заанстаді. Наприклад, питання про офіційні документи, загальні питання про освіту, пошук роботи, , відкриття банківського рахунку, страхування та допомогу на дітей, та інші. Ми також можемо надати інформацію та контакти місцевих і національних організацій, які працюють з різних питань. Ви можете отримати тут безкоштовний інформаційний пакет із важливою інформацією на різні теми.

Записуватись на консультацію не треба, підходьте в середу з 9.00 до 12.00 до рецепції мерії і запитуйте про український локет. Під час консультації на локеті присутній перекладач.
 
 
Заансе Summer Experience 2022
Займайтеся спортом, грайте, відкривайте та насолоджуйтеся літніми канікулами.

Цей тиждень є останнім тижнем Zaanse Summer Experience, на якому проводяться БЕЗКОШТОВНІ заходи спеціально для дітей від 6 до 17 років.
Вхід безкоштовний, реєстрація на місці.
Для отримання додаткової інформації, наприклад, час та місце проведення, відвідайте веб-сайт.

Будь ласка, зверніть увагу: для участі в Zaanse Special Experience у п’ятницю 26 серпня, призначеному для дітей з інвалідністю віком від 6 до 17 років, потрібна попередня реєстрація.Це можливо через Zaanse Special ZOMER Experience – Sportbedrijf Zaanstad.
БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ
 
 
Грошова допомога на проживання.
У вас є запитання щодо грошової допомоги на проживання?
Щосереди з 9:00 до 12:00 організована консультація щодо грошової допомоги на проживання в будівлі мерії, Stadhuisplein 100, Zaandam (біля залізничної станції Zaandam). Ви можете безпосередньо звернутися туди із запитаннями щодо грошової допомоги на проживання.

Почали працювати, переїжджаєте чи відкриваєте банківський рахунок?
Якщо ви починаєте працювати, переїжджаєте чи відкриваєте банківський рахунок, повідомте про це! Ви можете повідомити нас про зміни надіславши лист про це на електронну адресу digitaal@Zaanstad.nl Обовʼязково вкажіть в листі своє ім’я та BSN.
 
 
Тимчасове житло для біженців з України в Ассендельфті
На пустирі вздовж Noorderveenweg буде побудовано 100 тимчасових будинків, які в першу чергу призначені для біженців з України. Там вони можуть поселитися на термін до 2-3 років.
Очікується, що перші мешканці заселяться приблизно у другому кварталі 2023 року.

На даний момент невідомо, коли і де можна зареєструватися на отримання тимчасового житла. Щойно ми матимемо більше інформації про це, ми повідомимо вас.
 
 
Магазин подарунків Rozenhof
У благодійному магазині в Rozenhof ви можете безкоштовно отримати одяг, іграшки та інші речі. Магазин знаходиться в критому торговому центрі в центрі Зандама.

Також в магазині старанно працюють над проектом «соціальна лавка». Цього року український дизайн переміг у конкурсі «Social Sofa Zaanstad Project»,  і тепер українці прикрашають лавку традиційними вишиванковими мотивами. Коли лавка буде готовою, її встановлять в нашому місті. Приходьте подивитися та взяти участь в проекті, а для більшої інформації відвідайте: https://www.facebook.com/socialsofazaanstad/

Графік роботи магазину: вівторок, середа та четвер з 12:00 до 16:00. Можна приходити без запису. 
Адреса: Rozengracht 6-8 (Rozenhof), 1506 SC Zaandam
 
 
Знайомтеся із координаторами програми для людей з України!
Привіт! Ми — Дьовертьє та Джованні. Віднедавна ми стали координаторами програми для людей з України, які приїхали в Заанстад.
Ми хочемо інформувати вас про спортивні та культурні події нашого міста: неподалік від вас та у місті, в цілому. А також допомогати вам у разі необхідності.

З 21 вересня, щосереди, з 19.30 до 21.30, а також в неділю з 13.00 до 17.00 ми організовуємо зустрічі для вас в соціальном магазинчику, за адресою Kaaikhof 7 в Assendelft.

Там на вас чекатиме господар/господиня, які пригостять вас кавою та чаєм. В магазині є простір для спілкування, ігор, зайнять голандською мовою, та, за бажанням, відпочинку. 

Ласкаво просимо. До зустрічі!
Zaanstad