Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
Січень 2023
 
 
З 1 лютого 2023 року буде скориговано розмір грошової допомоги.
З 1 лютого 2023 року зміниться розмір щомісячної грошової допомоги. З цієї дати сума залежить, серед іншого, від розміру вашої родини та доходу від роботи. Допомога на проживання буде змінена, щоб зробити її більш справедливою порівняно з іншими групами в Нідерландах. Шукачі притулку; ті, хто отримали дозвіл на проживання в країні; та голландці, які отримують соціальну допомогу, також потребують фінансової підтримки від уряду. Правила, які діють для них, тепер розповсюджуються і на українських біженців.

Усі, хто зараз отримують грошову допомогу наприкінці січня будуть поінформовані листом від муніципалітету Занстада з поясненнями наслідків зміни щодо їхньої особистої ситуації.

Маєте запитання? Будь ласка, зверніться до нас. Ви можете зв’язатися з нами за телефоном 14075 у робочі дні з 08:30 до 17:00. Крім того, щосереди вранці з 09:00 до 12:00 в ратуші Zaanstad організований консультаційний прийом для українців, куди ви можете звернутися з питаннями щодо щомісячної грошової допомоги. Тут присутні українські перекладачі. 
Адреса: Stadhuisplein 100, Zaandam.
 
 
Онлайн вебінари від Vluchtelingenwerk про зміни розміру грошової допомоги
Організація у справах біженців Vluchtelingenwerk організовує вебінари, щоб поінформувати українців про зміни у розмірі грошової допомоги. Під час вебінару Організація у справах біженців надасть загальну інформацію про щомісячну допомогу. Вебінари проводяться онлайн і тривають приблизно 1,5 години. Для перекладу на українську присутній перекладач. 

Вебінари проходять у такі дні:
    • Вівторок, 31 січня, о 19.00 год
    • Понеділок, 6 лютого о 19:00
    • Середа, 8 лютого, о 19.00 год

Як зареєструватися та взяти участь в онлайн-сесіях?
Українці можуть зареєструватися на онлайн-сесію, натиснувши це посилання та заповнивши реєстраційну форму. Після реєстрації ви отримаєте підтвердження електронною поштою з лінком на онлайн-семінар. Інформування відбуватиметься онлайн, у формі вебінару через Zoom.
Zaanstad