Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
21 грудень 2022 
 
 
4 січня 2023 року вікно консультацій щодо допомоги на проживання зачинено
У середу вранці, 4 січня 2023 року, в мерії не буде консультацій з питань допомоги на проживання. З 11 січня, щотижневі консультації в мерії відновлюються.
Додаткову інформацію про допомогу на проживання можна знайти на нашому веб-сайті
 
 
З 1 лютого 2023 року буде скориговано розмір допомоги на проживання
З 1 квітня 2022 року біженці з України мають право на отримання грошової допомоги на підставі Положення про прийом переміщених осіб з Україні (ПРОО) від Уряду Нідерландів. З 1 лютого 2023 року розмір цієї допомоги змінюється.

З цієї дати розмір допомоги на проживання залежить від низки факторів, таких як розмір вашої родини та дохід від роботи. Уряд змінює розмір допомоги на проживання, оскільки вона вища, ніж для інших груп у Нідерландах, таких як осіб, що шукають притулок; осіб, з інших країн, що отримали статус біженця; і людей, яким надають соціальну допомогу.

Скоріш за все у вас виникають запитання, що це означає для вас. Тому в січні ви отримаєте від мерії листа з поясненнями щодо змін, які стосуються вашої особистої ситуації.
Якщо ви хочете дізнатися більше про зміни у розмірі допомоги на проживання, відвідайте веб-сайт
 
 
Тимчасовий притулок для біженців з України в Saendenborch
Тимчасовий притулок для біженців з України буде облаштовано у пустій офісній будівлі Saendenborch. Будівля знаходиться в центрі Зандама (кут Stationsstraat — Rustenburg), в пішохідній досяжності від магазинів і транспортної розвʼязки. Біженців з України тут можуть розмістити на період від 2 до 3 років:тривалість залежить від того, скільки триватиме війна.

Будівля буде переобладнана під приміщення площею приблизно 40-45 м2, розташованих на трьох поверхах. У кімнатах проживатимуть від 4 до 6 осіб. Плануються загальні приміщення, такі як спільні вітальні, туалети, душові та кухня, де біженці зможуть самостійно готувати. Після ремонту приміщення розраховано максимум на 450 місць. Перепланування триватиме близько 6 місяців. Планується, що з серпня 2023 року будівлю зможуть заселити українські біженці.
Zaanstad