Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
14 Жовтень 2022 
 
 
Заходи в громадському центрі Havenkwartier 
З четверга, 13 жовтня,відкривається можливість зустрічей в громадському культурному центрі «Het Havenkwartier». Ці зустрічі також для всіх мешканців району. Вдень тут можна скористатися дитячим майданчиком; а також спортивним майданчиком, що розташований за будівлею. В центрі будуть проводитися заходи у сферах творчості, освіти та спорту. Біля будинку з часом буде встановлена інформаційна дошка з інформацією про заходи спортивних та культурних організацій , а також будуть друкуватися інформаційні листівки, які можна брати з собою.

Ваша участь в заходах вітається! Ви також можете зареєструватися як хостес/господар, щоб допомогти з організацією зустрічі; або, можливо, ви хочете самостійно провести майстер-клас або іншій захід, або у вас є інші пропозиції? Ви можете поділитися цим з нами під час зустрічі. Ласкаво просимо завітати до нас! 
В нас є кава, чай і лимонад. 

Адреса: Havenstraat 71, 1506 PK Zaandam (10 хвилин пішки від кораблів для українців) 

Розклад роботи:- Середа з 10:00 до 12:00 та з 14:00 до 17:00.- четвер з 20.00 до 22.00 год
 
 
Маєте запитання? Приходьте на інформаційний час в гемейнте.
У вересні ви могли звертатися до інформаційного локету кожної середи. Відтепер можна скористатися послугами інформаційного пункту нашого гемейнте упродовж кількох днів. Ви можете прийти до нас із усіма запитаннями щодо вашого перебування в Нідерландах і Заанстаді. Наприклад, питання про офіційні документи, загальні питання про освіту, пошук роботи, страхування та допомогу на дітей, відкриття банківського рахунку. Ми також можемо надати інформацію та контактні дані місцевих і національних організацій з різних питань. Записуватись не обов'язково, можна підходити до інформаційного пункту біля ресепції.

Години роботи:
Понеділок   08:30 – 12:30 та з 13:00 – 17:00
Вівторок      13:00 – 17:00
Середа       08:30 – 12:30 та з 13:00 – 17:00
Четвер        08:30 – 12:30 та з 13:00 – 17:00 год.
П'ятниця: вихідний
 
 
Додаткові варіанти відкриття платіжного рахунку
З понеділка, 3 жовтня, українські біженці в Нідерландах матимуть більше можливостей подати заявку на відкриття платіжного рахунку з документами, які раніше банки не визнавали або не приймали.

З 3 жовтня зʼявилося 4 додаткових типи документів, що посвідчують особу, за допомогою яких повнолітні українські біженці можуть подати заявку на відкриття голандського банківського рахунку. Ви можете знайти їх на веб-сайті: https://www.betaalvereniging.nl/en/ukraine/ 

Майже в усіх банках заявник повинен бути зареєстрований у голландській базі реєстрації осіб (BRP) і мати BSN.
Кожен банк на власному веб-сайті вказує, як потрібно подавати заявку та які конкретні умови та правила застосовуються.
 
 
Медична допомога в Нідерландах
Охорона здоров'я в Нідерландах влаштована інакше, ніж в Україні. Ми можемо уявити, що через це у вас виникають запитання, коли вам потрібна допомога. На сайті Zorgverzekeringslijn можна прочитати, як здійснюється медичне обслуговування українців у Нідерландах з 1 липня 2022 року. Тут ви також можете знайти відповіді на поширені запитання про медичне обслуговування в Нідерландах, наприклад:
    • Куди можна звернутися за медичною допомогою і як вона оплачується?
    • Як мені знайти лікаря сімейної практики?
    • Чи потрібно оформляти базове медичне страхування?
    • Чи можу я подати заяву на отримання допомоги на медичне обслуговування?
    • Мені потрібні ліки. Що я повинен зробити?
 Посилання на сайт
 
 
Осінні активності для дітей в Заанстаді
Цими осінніми канікулами (з 17 по 21 жовтня 2022) дітям у Заанстаді не буде сумно. Щодня вони можуть брати участь у Zaanse Autumn Experience у різних місцях Zaanstad. Осінні активності для дітей складаються з БЕЗКОШТОВНИХ заходів для дітей від 6 років, в сфері спорту, ігри, культури, музики та стилю життя!

Для дітей віком 3, 4 та 5 років у четвер, 20 жовтня, з 10:00 до 12:00 відбудеться Zaanse Mini Autumn Experience.

Примітка: щоб відвідати Mini Experience та Special Experience, будь ласка, зареєструйтеся заздалегідь, це можна зробити за посиланням нижче.

Приходьте та приєднуйтеся безкоштовно!
Для отримання додаткової інформації, такої як час, місце та реєстрація, відвідайте веб-сайт 
Zaanstad