Дайджест біженців України
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Читати он-лайн
Дайджест біженців  України
31 Жовтень 2022 
 
 
Подовжено Директиву про тимчасовий захист українців
На жаль, кінця війни ще не видно, і залишається необхідним прийняти біженців з України та запропонувати їм безпечне місце. Тому 14 жовтня Європейська комісія оголосила, що продовжить дію Директиви про тимчасовий захист (RTB) на один рік у незмінній формі. Директива діяла до 4 березня 2023 року і тепер її продовжено на один рік до 4 березня 2024 року. Це означає, що біженці з України збережуть своє право на прийом, медичне обслуговування, роботу та освіту.
Читати більше
 
 
День поминання і Світлий вечір
У середу, 2 листопада, відзначається День поминання всіх померлих. У цей день усіх бажаючих запрошують у Bullekerk з 19:00 до 20:00, щоб вшанувати пам’ять близької людини, запаливши свічку. З музикою Міжцерковного чоловічого хору Заансу, Рууда Люттікхейзена (фортепіано) та Марієтт Горт (віолончель). Вхід вільний. Крім того, одночасно відбудеться концерт на органі церкви Когеркерк (Kogerkerk), присвячене цьому дню та вечору. Цього вечора цвинтар за церквою прикрасять сотні вогнів. Світлий вечір також відбудеться у Кроммені. Бронювання часу відвідування обов'язкове.
  • Адреса Bullekerk: Westzijde 75, 1506 ED Zaandam
  • Адреса Kogerkerk: Kerkstraat 14, 1541 HA Koog aan de Zaan
  • Адреса Lichtjesavond Krommenie: прийом у шкільному дворі початкової школи De Hoeksteen - Rosariumpark 182, 1561 TZ Krommenie
 Читати більше
 
 
Штрафи за паркування та фіксація коліс тепер і для українців
Біженців з України, які неправильно припаркують автомобіль або не сплатять плату за паркування, тепер штрафуватимуть. Наші правоохоронці Handhaven деякий час поблажливо ставилися  щодо транспортних засобів з України. Жодних штрафів не нараховували. Тепер це закінчилося. Транспортні засоби з України також повинні дотримуватися правил паркування. В одного з мешканців човна для біженців вже заблокували колесо автомобіля. Це коштує 118,25 євро на додаток до штрафу за паркування.
 Читати більше
 
 
Вивчайте голландську в Taalcafé De Sluis
Taalcafé de Sluis – це заклад у Заанстаді, де новоприбулі практикують голландську мову з волонтерами. У різних групах, кожний на своєму рівні. Розмовні заняття стосуються покупок, походів до лікаря, спілкування з сусідами. Тема розмови не має особливого значення: головне, щоб вона була приємна. І це стосується не тільки навчань з голландської мови, волонтери також допомагають зорієнтуватися в нових умовах. Практичні аспекти проживання в місті Zaanstad, можливості навчання чи знаходження роботи, або консультації щодо інших інстанцій. Sluis також регулярно організовує заходи. Наприклад, організовуються веселі бінго, тренінги щодо прийому на роботу або практичні семінари з надання першої допомоги.
Читати більше
 
 
Ваші думки щодо інформаційного вісника?
Ви вже отримали від нас 6-ту розсилку. Нам дуже цікаво, що ви думаєте про наш інформаційний вісник. Ви задоволені? Вам бракує інформації? За допомогою кнопки нижче ви можете легко та швидко відповісти лише на 3 запитання. Ми сподіваємось на подальше вдосконалення нашого інформаційного забезпечення відповідно до ваших побажань.
Дайте відповідь на 3 запитання
Zaanstad