Mis het niet en blijf op de hoogte
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Coming Out Day, Afwaardering A7 en meer... Lees online
Zaanstad Nieuws
Berichten van de gemeente
11 oktober 2024
Het is vandaag Coming Out Day!
Het is vandaag Coming Out Day! Als regenbooggemeente vieren we de vrijheid dat iedereen zichzelf kan zijn, ongeacht seksuele geaardheid of genderidentiteit. Wij zetten ons in voor gelijkheid en acceptatie.
 
In aanloop naar Roze Zaterdag 2025 krijgt de Zaanse Schans vanavond een extra gekleurd tintje. Rond 19.30 uur zullen de molens in ieder een eigen kleur verlicht worden. Zo vormen ze samen een regenboog. 
 
Benieuwd naar de andere activiteiten vandaag? Kijk op de website van de Zaanse Regenboog: www.dezaanseregenboog.nl/agenda.  
 
 
 
Gei
Gebruik groenstrook Assendelft is verlengd
De gemeente heeft besloten dat Stichting Groen Waterrijk tot 2028 gebruik kan maken van de groenstrook op bedrijventerrein de Omweg in Assendelft. Dit betekent dat het muziekevenement Babbels Live de volgende vier jaar ook op die plek kan plaatsvinden.
Lees meer
 
 
 
Gei
Afwaardering A7
De nieuwe afrit stadsweg A7 is geopend! Op woensdag 9 oktober opende wethouder Gerard Slegers de weg naar de sportvelden. In samenwerking met KWS en de gemeente is er een nieuwe afrit gemaakt waardoor de bereikbaarheid van Zaanstad en Sportpark Hoornseveld verbetert. Daarnaast hebben we meer dan 100 nieuwe bomen gepland en de middenberm vergroend. Zo ontstaat een toekomstbestendig stadslandschap.
Lees meer
 
 
 
Wapeninleveractie tot en met zondag 13 oktober
Op het politiebureau op het Guishof 1 in Zaandijk staat nog tot en met 13 oktober een ton. Hierin kunt u anoniem messen, slag –en stootwapens gooien. Wilt een vuurwapen, munitie of explosieven inleveren, maak dan apart een afspraak met de politie. Dat kan via telefoonnummer 0900 - 8844. 
Meer weten
 
 
Zaanstad Journaal
In huis-aan-huiskrant het Nieuwsblad Zaanstad vindt u het Zaanstad Journaal. Hierin staat nog meer nieuws van de gemeente Zaanstad. Denk aan een toelichting op besluiten, gemeentelijk beleid of nieuwe initiatieven. U kunt het Zaanstad Journaal ook online lezen, via onderstaande button. 
Zaanstad Journaal
 
 
Bekendmakingen van B&W
Heeft mijn buurman die bouwvergunning nu aangevraagd? Klopt het dat er bomen worden gekapt? Zijn er horecavergunningen verleend? Deze en andere officiële bekendmakingen vindt u in het Nieuwsblad Zaanstad of online via onderstaande button.
 Bekendmakingen
Wat vindt u van deze nieuwsbrief?
:-) :-(
Zaanstad